Wniosek o przyjęcie do szkołySzanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy link. Proszę kliknąć w link, wpisać dane, wygenerować pdf, wydrukować dokument i podpisać. W formularzu znajdą Państwo również informacje z załącznika nr 1. Każda z tych informacji powinna zostać poświadczona odpowiednim dokumentem. Podpisany wniosek wraz z ewentualnymi załącznikami należy złożyć w sekretariacie szkoły lub zeskanować i przesłać na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


http://archutow.webd.pro/formularz-rekrutacyjny

 
Spotkanie informacyjne ponownie odwołaneSzanowni Państwo – Drodzy Kandydaci,


ze względu na przedłużenie obowiązywania Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów, które wprowadza drugi stopień alarmowy (BRAVO) i trzeci stopień alarmowy CRP (CHARLI-CRP) obowiązujący do 15.05.2022 r. zmuszeni jesteśmy ODWOŁAĆ najbliższe spotkanie informacyjne, które miało się odbyć 11 maja. O możliwych terminach poinformujemy po zniesieniu obowiązującego zakazu przebywania na terenie szkoły osób postronnych. Za wszelkie niedogodności przepraszamy, mimo że nie są one zależne od naszych decyzji. Zapraszamy na nasze media społecznościowe! -->

 
Odwołane spotkanie informacyjneZ uwagi na Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów, które wprowadza drugi stopień alarmowy (BRAVO) i trzeci stopień alarmowy CRP (CHARLI-CRP) obowiązujący do 30.04.2022 r. zmuszeni jesteśmy przełożyć spotkanie informacyjne dla kandydatów do naszego liceum. Spotkanie odbędzie się w środę 11 maja o godz. 17.00. 

 
Życzenia wielkanocne 
Dzień otwarty
Zapraszamy kandydatów do naszego liceum na


DZIEŃ OTWARTY!


27 kwietnia 2022 r.  - godz. 17.00 - 19.00
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 151