Poznaj szkołę

Drodzy Kandydaci do naszego liceum,
dziś opowiemy Wam o naszej szkole i jej ofercie edukacyjnej. Poniżej znajduje się link do materiałów na platformie Genial.ly, zachęcamy więc już teraz każdego do odbycia wirtualnego spaceru.
Ponadto od godz. 16.00 na kanale
Archutowski TV
będziecie mogli obejrzeć film "Ósemka wspaniałych", który został zmontowany z krótkich filmików przesłanych przez absolwentów Archutowskiego.

Finał Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

17 marca zakończyła się trwająca od czerwca Olimpiada Literatury i Języka Polskiego. W LI edycji tej jednej z najważniejszych i najstarszych olimpiad przedmiotowych Józef Szymański z klasy IIa uzyskał tytuł finalisty. Serdecznie gratulujemy Józefowi wysokiego wyniku!

Życzenia wielkanocne

Rekolekcje wielkopostne

Czwartkowa (25 marca) Msza św. on-line podsumowała wirtualne rekolekcje wielkopostne, które przeżywaliśmy w naszej szkole w ramach projektu Katecheza 2.0. W tym roku każdy z trzech dni organizował nasze myśli wokół innego zagadnienia: SŁOWA, TWÓRCZOŚCI, WSPÓLNOTY.

Poznaj naszą szkołę

W pandemicznym czasie nie mogą odbyć się dni otwarte w dotychczasowej formie, dlatego chcielibyśmy pokazać Wam nasze liceum w innym sposób. Zapraszamy!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>