Godziny pracy sekretariatu i biblioteki od 18 stycznia 2021 r.

Numery telefonów do specjalistów szkolnych

Informujemy, że od lutego uruchomiony został drugi numer do specjalistów szkolnych.
Zapraszamy do kontaktowania się odpowiednio z danym specjalistą:
- p. Sylwia Diłanian - pedagog szkolny - 506-579-177
- p. Sylwia Kulawczuk - psycholog szkolny - 517-951-926

Aneksy do informatorów o egzaminie maturalnym w 2021 r.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zostały opublikowane aneksy do wszystkich informatorów o egzaminie maturalnym w 2021 roku, a także zaktualizowane informacje o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminów. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Wigilia szkolna

Ten rok zmienił wiele aspektów naszego życia. Inaczej też wyglądało nasze szkolne spotkanie wigilijne. Rozpoczęliśmy je tradycyjną Mszą św., ale nie byliśmy na niej fizycznie. Ksiądz Marcin odprawił ją w naszym kościele, a my, dzięki uprzejmości proboszcza Wojciecha Drozdowicza, mogliśmy w niej uczestniczyć, wykorzystując transmisję online. Podczas kazania padły bardzo ważne słowa dotyczące duchowości spotkania oraz tego, że podstawą naszej wiary jest właśnie spotkanie z drugim człowiekiem.

Życzenia świąteczne

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>