Perspektywy 2010 - ranking liceów warszawskich

4 marca w Teatrze Studio po raz dziewiętnasty opublikowany został ranking liceów warszawskich „Perspektywy 2010”. Nasza Szkoła zajęła w nim 28 miejsce w Warszawie, spośród ponad 180 liceów. Nasi uczniowie najlepiej zdawali na Uniwersytet im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz SGGW – w rankingu rekrutacji na te uczelnie zajęliśmy 1 miejsce w Warszawie.

W rekrutacji na Politechnikę Warszawską zajęliśmy 17 miejsce. Wśród warszawskich liceów katolickich zajęliśmy 2 miejsce, natomiast wśród liceów niepublicznych 5 miejsce a w rankingu naboru na studia 22 miejsce. Jest to niewątpliwie duży sukces naszych Uczniów, Nauczycieli i Rodziców. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w pracę dydaktyczną i wychowawczą szkoły.