Wyjście na paintball

21 czerwca wszyscy czuliśmy już ciepły oddech wakacji na naszych plecach. Dlatego też, po trosze aby przyspieszyć te miłe chwile, a po trosze aby odreagować trudy szkolne, klasa IA wraz z innymi chętnymi uczniami szkoły, panią Wychowawczynią i panem Wicedyrektorem, wybrała się do lasów łomiankowskich na rozgrywki paintballowe.

Na miejscu czekała nas zmiana stroju oraz iście żołnierska odprawa ze strony organizatorów, po której rzuciliśmy się w wir świszczących kolorowych kulek. Walka była tak zacięta i poważna, że nawet fotograf nie mógł się czuć bezpiecznie, ale jak to mówią: „człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi”.

Trudy walki odczuwały obie drużyny – okazało się jednak, że walka toczyła się nie tylko między drużynami – mieliśmy też wspólnego wroga – bezlitosne moskity oraz palące słońce, testujące nasza żołnierską wytrzymałość w pełnym rynsztunku. Cóż, co nas nie zabije, to nas wzmocni” a Archutowszczaki to twarde chłopaki!!!