Nagroda Prezesa Rady Ministrów dla Michała

6 grudnia uczeń klasy III B, Michał Kucharski, odebrał z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty nagrodę ufundowaną przez Prezesa Rady Ministrów. Otrzymał ją już po raz drugi.

Uroczystość odbyła się w Wyższej Szkole Menedżerskiej przy ulicy Kawęczyńskiej. Nagrody Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej - za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe - otrzymało ponad trzystu uczniów z województwa mazowieckiego. W swoim przemówieniu pan kurator Karol Semik podkreślił, że jest to zwycięstwo i sukces tych młodych ludzi, ale również, w ogromnej mierze, ich rodziców. Szczerze podzielamy jego zdanie.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom Michała za trud włożony w jego wychowanie.

Gratulujemy również Michałowi. Jesteśmy dumni, że jeden z naszych uczniów znalazł się w tak szacownym gronie. Przyjemność jest tym większa, że jest on lubianym i cenionym kolegą. Otrzymaną nagrodę ma zamiar przeznaczyć na zakup laptopa lub na kurs prawa jazdy.

Po uroczystości Michał został przez pana Wicedyrektora zaproszony na dużą kremówkę.