Goście z Krakowa

11 lutego 2011 r. naszą szkołę odwiedził nie byle jaki gość. A w zasadzie goście, ponieważ był to teatr szkolny z krakowskiego Gimnazjum i Liceum Sióstr Prezentek. Za ich sprawą nasi uczniowie, nauczyciele i dyrekcja mogli poczuć się jak w profesjonalnym teatrze. Goście wystawili dla nas komedię Aleksandra Fredry pt. „Śluby Panieńskie”.

Nasi rówieśnicy z Krakowa wykazali się wielkim profesjonalizmem i talentem,  odgrywając tę sztukę w tak wspaniały sposób. Po przedstawieniu nagrodziliśmy gości z byłej stolicy Polski gromkimi brawami, różami i drobnymi upominkami.
Całe spotkanie umilił nam na koniec nasz szanowny Pan Dyrektor Kowalczyk, wysyłając nas przed czasem do domów i życząc szczęśliwych ferii. Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkich nauczycieli, którzy musieli przełożyć z tego powodu klasówki, bądź kartkówki, ale proszę uwierzyć, że uczniowie nie maczali w tym palców.

Bogumił Wasiewicz, IIA