DialNet Masters - jesteśmy w półfinale!

Jakiś czas temu na szkolnym korytarzu pojawiły się – jak co roku – plakaty reklamujące ogólnopolski konkurs organizowany przez Telefonię DIALOG S.A. Plakaty oczywiście pojawiły się nie tylko u nas, a nagrody są atrakcyjne, więc odzew był spory – łącznie z całej Polski (na poziomie gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym) zgłosiły się 4643 drużyny, z czego 1400 przeszło do drugiego, a 224 do trzeciego etapu, czyli półfinałów. Z przyjemnością mamy okazję poinformować, że jedna z drużyn, coJAmamZtymWspolnego, która zajęła pierwsze miejsce w województwie mazowieckim w kategorii szkół ponadgimnazjlanych, jest właśnie z KLO Archutowski.

Nasi reprezentanci – uczniowie klasy II A: Mateusz Grzyb, Kuba Niewiarowski, Maciej Pietrzak i Aleks Wolski wraz z opiekunem – Panem Filipem Jaworskim – pojadą w najbliższą środę, tj. 30 marca, w samym środku godzin lekcyjnych do Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, żeby zdobyć tam wejście do finału we Wrocławiu. Nie mogą jednak jechać tam sami! Potrzebują kibiców, którzy dodadzą im  woli walki i zagrzeją swoim dopingiem. Potrzebują ich zarówno wirtualnie (zapisać się można tutaj: http://dialnetmasters.pl/kibic/zarejestruj.html?druzyna=cojamamztymwspolnego), jak i zupełnie realnie, na miejscu (mogą ze sobą wziąć do pięciu osób). Zapraszamy więc do rejestracji i dopingu oraz życzymy im pierwszego miejsca na podium!

Jakub Niewiarowski, kl. II A