Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Antka

28 listopada 2011 r. w auli Wyższej Szkoły Ekonomicznej Vistula w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej dla wyróżniających się uczniów i absolwentów szkół z terenu Warszawy i powiatów okołowarszawskich. Przybyli na nią wyróżnieni licealiści, ich rodzice, dyrektorzy szkół i przedstawiciele samorządów.

Stypendystami Prezesa Rady Ministrów są uczniowie wyróżniający się wynikami w nauce, sukcesami w konkursach i olimpiadach oraz sukcesami sportowymi. W tym elitarnym gronie młodych ludzi, którzy - jak to powiedział pan Karol Semik - "odważyli się być mądrzy", znalazł się Antek Frej - uczeń kl. II  naszego liceum. Antek otrzymał stypendium z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty za najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2010 / 2011.

Całą galę uświetnił występ zespołu muzycznego z 4 LO z Warszawy, który zaśpiewał piosenki m.in. Agnieszki Osieckiej i Leonarda Cohena.

Antku, serdecznie Ci gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i realizacji wyznaczonych celów.