Zakończenie roku szkolnego 2011/2012Wakacje! W piątek 29 czerwca 2012 r. zakończyliśmy kolejny, pełen pracy rok szkolny. O godz. 15:00 odbyła się uroczysta Msza Święta, podczas której ks. Proboszcz oficjalnie ogłosił koniec dziesięciomiesięcznej nauki. Pożegnaliśmy także naszego prefekta – ks. Macieja Wygnańskiego.


Jeszcze w kościele nastąpiło pierwsze wręczenie nagród. W tym roku po raz pierwszy uhonorowani zostali także Rodzice, którzy otrzymali zielone kartki za zaangażowanie w życie szkoły. Specjalne dyplomy otrzymali również nauczyciele i uczniowie.


Następnie wszyscy zostaliśmy zaproszeni do Podziemi Kamedulskich, gdzie zaprezentowane zostały tegoroczne osiągnięcia uczniów oraz krótki program artystyczny. Po koncertach zespołów z Gimnazjum oraz Liceum, udaliśmy się do budynku szkoły na dalsze wręczanie nagród.Pan prof. Wójtowicz rozdał puchary za osiągnięcia sportowe, a Wychowawcy świadectwa za miniony rok szkolny.Dziękujemy dyrekcji oraz nauczycielom za trud włożony w naszą naukę i wychowanie. Teraz udajemy się na dwumiesięczny odpoczynek, aby już w roku szkolnym 2012/2013 powrócić do dalszej pracy.


Do zobaczenia!


Tekst: Antoni Frej, kl. II B
Zdjęcia: Maciej Całka, kl. I A