Akcja Miś2 grudnia ruszyła w naszej szkole kolejna, trzynasta edycja Akcji Miś, która jak co roku ma na celu zbiórkę prezentów dla dzieci z najuboższych rodzin z Warszawy i okolic. Akcja Miś w naszej szkole to tylko niewielki, ale jakże ważny i potrzebny, ułamek zakrojonej na szeroką skalę akcji dobroczynnej organizowanej i koordynowanej przez studentów i absolwentów uczelni warszawskich (tegoroczną koordynatorką jest Paulina Chrostowska). Jak co roku gorąco zapraszamy do włączenia się w to dzieło serca. A zaangażować można się na wiele sposobów.

Oprócz podarowania prezentów, które z pewnością rozpromienią twarze oczekujących Świętego Mikołaj dzieci, można pomóc przy ich pakowaniu w głównym magazynie przy ul. Annopol 3, Żerań Park I, (kontakt z Renatą Prządka, tel. 605 055 98) oraz rozwożeniu w Wigilię - każda para rąk i kół jest na wagę złota!A oto harmonogram Akcji Miś:
14.12.2013 i 15.12.2013 – pierwsze terminy pakowania prezentów
19.12.2013 – ostateczny termin przywiezienia zebranych zabawek do siedziby głównej
21.12.2013 i 22.12.2013 – drugie terminy pakowania prezentów
24.12.2013 – rozwożenie prezentów do dzieci

Serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Akcji Miś akcjamis.org