Licealiści na łyżwach

W styczniu i lutym 2017 r. uczniowie klas pierwszych liceum Archutowskiego w ramach lekcji wychowania fizycznego sprawdzili swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Klasa humanistyczna odwiedziła Zimowy Narodowy, zaś klasa matematyczno-przyrodnicza pobliski OSiR Żoliborz. W ciągu kilkudziesięciu minut spędzonych na tafli każdy miał możliwość nauki rekreacyjnego łyżwiarstwa.

Nie obyło się bez upadków oraz zabaw w mniejszych czy  większych grupach.  Widać, że ten sposób spędzania czasu wolnego cieszy się wśród młodzieży coraz większą popularnością, toteż wyjście na lodowisko zintegrowało uczniów poszczególnych klas, a niektórych zmotywuje do uprawiania tej aktywności w czasie zbliżających się ferii zimowych.