Charytatywna dyskoteka walentynkowa

9 lutego 2017 r. w naszej szkole miała miejsce dyskoteka walentynkowa. Przez trzy godziny uczniowie gimnazjum i liceum bawili się w rytmach najbardziej znanych utworów muzycznych. O całą atmosferę dyskoteki zadbał DJ Piotrek Wiszenko z klasy II liceum. Nikt nie narzekał na burczący brzuch czy pragnienie, ponieważ podczas całej imprezy funkcjonował bufet przygotowany przez uczniów.

Nad organizacją wieczoru czuwała grupa ekonomiczna klasy II pod opieką p. Pawła Cichockiego. Celem zabawy była zbiórka środków pieniężnych na leczenie Amelki, podopiecznej Fundacji „Serce Dziecka”, która zmaga się z bardzo ciężką chorobą.
Wszystkim bardzo szybko minął czas wspólnej zabawy. Już nie możemy się doczekać kolejnej dyskoteki!

Tekst: Krzysztof Czerwiński kl. II