Sprawdź oceny

Najczęściej czytane

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Lekcje z zakresu prawa cywilnego i karnego na XXI Festiwalu Nauki UKSW

Dnia 27 września 2017 roku uczniowie klas pierwszych Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego uczestniczyli w lekcjach z zakresu prawa cywilnego i karnego, zorganizowanych w ramach XXI Festiwalu Nauki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Lekcje pt. „Umowy – kiedy i jak je zawieramy?” oraz „Kto i jak odpowiada za popełnione przestępstwo? Podstawy prawa karnego” poprowadził mgr Arkadiusz Mróz z Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW.