Wycieczka do Szklarskiej Poręby

W dniach od 6 do 10 stycznia 2018 r. odbyła się wycieczka szkolna do Szklarskiej Poręby. W sobotę o godzinie 22:00 wyruszyliśmy z Dworca Zachodniego wprost do miejsca naszego wypoczynku. Po ciężkiej podróży dojechaliśmy na miejsce o godzinie 8:40. Cała nasza wycieczka nastawiona była na rozwijanie swoich sportowych talentów poprzez jazdę na nartach bądź snowboardzie.

Niektórzy z uczniów ścigali się na stokach, a inni korzystali z najazdów, aby sprawdzić się w skokach.  Na szczęście obyło się bez większych kontuzji! Podczas naszego wyjazdu zostały zorganizowane dwie dyskoteki, podczas których mogliśmy zintegrować się poprzez wspólną zabawę. We wtorek na zakończenie naszego cudownego wyjazdu udaliśmy się na pizzę. O godzinie 22:00 już czekał na nas autobus do Warszawy.

Tekst: Natalia Kowalczyk, kl. IB