Studniówka A.D. 2018

13 stycznia 2018 r. maturzyści i ich rodzice wraz z zaproszonymi gośćmi spędzili „noc w Paryżu”. Paryż był bowiem motywem przewodnim tegorocznego balu maturalnego. Studniówka - zgodnie z tradycją szkoły - rozpoczęła się Mszą św., którą koncelebrowali ks. dr Sylwester Jeż - dyrektor Centrum Edukacyjnego Archidiecezji Warszawskiej i ks. Bogusław Jankowski - dyrektor Domu Rekolekcyjno-Formacyjnego „Dobre Miejsce”. Podczas Eucharystii trzecioklasiści modlili się o dary Ducha Świętego potrzebne na zbliżający się czas intensywnych przygotowań do egzaminu maturalnego.

Po Mszy św. nastąpiła oficjalna część studniówki. Towarzyszyły jej przemówienia Dyrektora Szkoły Pana Tomasza Kowalczyka, wychowawcy klasy prof. Krzysztofa Pietrasika oraz samych maturzystów. Po wzniesieniu toastu zebrani goście obejrzeli poloneza w wykonaniu uczniów klas trzecich. Następnie był czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Po sesji fotograficznej wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji. Po niej były już tylko tańce do białego rana.