Warsztaty biblijne

W środę 21 lutego 2018 r. niektórzy licealiści z Archutowskiego wraz z księdzem Marcinem udali się na warsztaty biblijne. Były one formą poszerzenia swojej wiedzy o Piśmie Świętym, a zarazem przygotowaniem do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Warsztaty odbyły się w budynkach Kurii Warszawsko-Praskiej, a ich tematem była Księga Psalmów.

Najpierw dr hab. Anna Kuśmirek zaprezentowała prezentację i wykład wprowadzający, a uczniowie pilnie sporządzali notatki. Następnie przyszedł czas na pracę w grupach. Dzięki niej można było zapoznać się z uczniami z innych szkół. Podczas przerwy można było skorzystać z poczęstunku, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Naładowani nową biblijną wiedzą uczniowie wraz ze swoim katechetą wrócili do szkoły. Teraz już tylko przygotowywać się do pierwszego etapu Konkursu...

Pierwsze dwa zdjęcia zostały wykonane przez Organizatorów, zdjęcie małe i ostatnie - ks. Marcin.