X Bielańskie Targi Edukacyjne

1 marca 2018 r. uczniowie wraz z nauczycielami Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego wzięli udział w X Bielańskich Targach Edukacyjnych w Szkole Podstawowej nr 352 im. J.H. Wagnera.  Celem targów jest promocja kształcenia i osiągnięć edukacyjnych bielańskich szkół ponadgimnazjalnych wśród gimnazjalistów. Ich organizatorem jest Burmistrz Dzielnicy Bielany.

Podczas targów nasi licealiści zaprezentowali ofertę edukacyjną Liceum Archutowskiego oraz opowiadali o tym, jak wygląda codzienne życie szkoły. Kandydatów zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w sobotę 10 marca 2018 r. o godz. 11.00 w siedzibie szkoły.