Dyskoteka szkolna22 listopada 2018r. w naszej szkole zainicjowała swoją tegoroczną działalność sekcja imprez Samorządu Uczniowskiego. Na dyskotece bawili się uczniowie naszej szkoły, i choć samo grono było kameralne, to nie można powiedzieć, że brakowało imprezie energii. Tym razem motywem przewodnim był kod kolorystyczny, gdyż w strojach wszystkich uczestników dominowała klasyczna czerń w połączeniu z bielą i czerwienią. 

Muzycznie dyskoteka obejmowała kilka ostatnich dekad, ponieważ z głośników można było usłyszeć zarówno przeboje mające swój początek w latach 80. XX wieku, jak i współczesne kawałki sceny klubowej. To była pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Już niedługo widzimy się po raz kolejny na parkiecie.
Natalia Kowalczyk, kl. II b - przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego