Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w koszykówceNa początku grudnia 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w koszykówce. Naszą szkołę reprezentowała drużyna damska (w składzie: Karolina Białek, Marianna Borys, Kornelia Bolczak, Anna Sękowska, Julianna Wódz, Łucja Borys, Natalia Kowalczyk, Oliwia Czaban, Konarzewska Adrianna, Witkowska Weronika oraz Witkowska Wiktoria) i męska (w składzie Tymoteusz Kuroczko, Piotr Letza, Wojciech Piechna, Tomasz Lipiński, Adam Nieśmiałek, Filip Talarek, Mateusz Bogusz, Krzysztof Mackiewicz, Dorian Daab, Maciej Godlewsk, Jacek Kołodziejski).

Obie nasze drużyny wykazały się bardzo dobrą obroną, niestety zabrakło celności i wiele prawidłowo wykonanych akcji rzutowych kończyło się bez punktów. Zawodniczki i zawodnicy podczas całego widowiska sportowego charakteryzowali się grą fair play. Nasze zmagania zakończyliśmy na fazach grupowych.