Drugie spotkanie informacyjne23 marca 2019 r. odbyło się drugie spotkanie informacyjne dla kandydatów zainteresowanych podjęciem nauki w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym im. bł. ks. Romana Archutowskiego w roku szkolnym 2019/2020. Na początku licealiści oprowadzali zainteresowane osoby po szkole. Kandydaci mogli podczas spotkania informacyjnego obejrzeć pokazy chemiczne, filmy zrealizowane przez naszych uczniów, mieli też okazję popracować z mikroskopami w pracowni biologicznej. W salach lekcyjnych były również przygotowane pokazy zdjęć z najważniejszych wydarzeń z życia szkoły.


Następnie kandydaci do liceum i ich rodzice spotkali się z dyrektorem szkoły, który przedstawił ofertę edukacyjną Liceum Archutowskiego, przypomniał harmonogram rekrutacji i odpowiadał na pytania dotyczące nauki w naszej szkole.