"Szare Anioły" z paczkami na oddziale pediatrycznym Szpitala Bielańskiego12 grudnia 2019 r. zostały złożone na oddziale pediatrycznym Szpitala Bielańskiego paczki z darami od naszych uczniów. Zawieźliśmy: książki, klocki, zabawki, artykuły papiernicze, gry i puzzle, kolorowanki. To wszystko było możliwe dzięki Waszej ofiarności.


To było wielkie dzieło, w które zaangażowało się wiele osób: ci, którzy dary przynieśli; ci, którzy zbierali je; ci, którzy je porządkowali, przeglądali segregowali; ci, którzy je pięknie pakowali; ci, którzy użyczyli kąta w swojej sali lekcyjnej na składowanie; ci, którzy pojechali zawieźć paczki do szpitala...Podziękowały nam również dzieci z oddziału, ofiarując miły obrazek ze słowami wdzięczności dla naszej szkoły.Dziękuję!
Sylwia Diłanian - opiekun szkolnego Klubu Wolontariusza "Szare Anioły"