Sprawdź oceny

Najczęściej czytane

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Turniej Piłki Siatkowej - uczniowie vs. nauczyciele i pracownicy szkoły

Niecodzienne wydarzenie miało miejsce w poniedziałkowe popołudnie w hali sportowej Liceum Archutowskiego. Zamiast sali lekcyjnej i spotkania przy tablicy uczniowie wraz z nauczycielami stanęli po przeciwnych stronach siatki, tocząc rywalizację w ramach Turnieju Piłki Siatkowej.

W zawodach wzięły udział trzy drużyny: "świeżo upieczeni" Mistrzowie Szkoły z klasy 2B, "Archutowskie Perełki", czyli niesamowite dziewczyny z naszego liceum oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Po ponad 100 minutach zmagań rywalizację wygrali, jak na Mistrzów przystało, uczniowie klasy 2B.

Poniżej wyniki spotkań oraz klasyfikacja końcowa.

Perełki - Mistrzowie 0:2
Perełki - Nauczyciele 0:2
Mistrzowie - Nauczyciele 2:1

Klasyfikacja końcowa:
Mistrzowie Szkoły - kl. 2B
Nauczyciele i Pracownicy Szkoły
Archutowskie Perełki

Mistrzowie z 2B wystąpili w składzie: Tymoteusz, Dawid, Szymon, Radosław, Robert i Piotr.

Drużynę "Archutowskich Perełek" reprezentowały: Urszula i Joanna (kl. 1A), Zuzanna (kl. 1B), Milada i Alicja (kl. 1C), Julia (kl. 1E), Adrianna i Eliza (kl. 1F), Emilia (kl. 3A), Natalia (kl. 3B).

Nauczyciele i pracownicy szkoły zagrali w składzie: Dyrektor p. Tomasz Kowalczyk, p. Agnieszka (sekretariat), p. Katarzyna (geografia), p. Sylwia (pedagog i wdż), p. Łukasz (j. polski), p. Zbigniew (historia i wiedza o społeczeństwie), p. Paweł (doradztwo zawodowe), p. Damian (wychowanie fizyczne), p. Marcin (wychowanie fizyczne).

Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Były emocjonujące wymiany piłek nad siatką. Zawodnicy pokazali wiele wariantów zagrywek, rozegrań oraz ataków. Nie brakowało też spektakularnych obron czy bloków.

Wszyscy zgodnie przyznają, że wydarzenie było warte pozostania po lekcjach/pracy, by stworzyć piękne widowisko sportowe, zanim wszyscy wybiorą się na zasłużone ferie zimowe.