Sprawdź oceny

Najczęściej czytane

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w Biegach Przełajowych

W drugiej połowie września nasi uczniowie rywalizowali w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Biegach Przełajowych. W biegach indywidualnych najlepsi spośród naszych uczniów okazali się: Patrycja Zarycka (kl. 1B) – 14. miejsce, Maria Piasecka (kl. 2E) – 14. miejsce, Szymon Bednarski (kl. 3A) – 16. miejsce, Mateusz Kokot (kl. 1A) – 13. miejsce.

W biegach sztafetowych wystawiliśmy jedynie męską sztafetę, która spośród 9 szkół rywalizujących w zawodach zajęła 4. miejsce.
Skład sztafety chłopców: Bolesław Sobierajski (kl. 3B), Szymon Szpak (kl. 3B), Tymoteusz Kuroczko (kl. 3B), Wojciech Piechna (kl. 3C), Szymon Pośniak (kl. 2B), Mateusz Kokot (kl. 1A), Szymon Bednarski (kl. 3A), Antoni Chmielewski (kl. 2E).