Adwent – zaproszenie do czuwania

Rozpoczęliśmy Adwent, który jest czasem oczekiwania na powtórne przyjście Jezusa na ziemię, a jednocześnie przygotowaniem się do uroczystości Bożego Narodzenia. Również w naszej społeczności chcielibyśmy podjąć takie codzienne oczekiwanie.

Chętnych uczniów, nauczycieli i pracowników dyrektor naszej szkoły, p. Tomasz Kowalczyk, zaprasza o godz. 9.55 na pięciominutowe modlitewne czuwanie.

W każdym kolejnym tygodniu Adwentu kontemplować będziemy przy jednej z trzech wybranych ikon: Matce Bożej Stolicy Mądrości, Ikonie Przyjaźni, Ikonie Wcielenia. Czuwania będziemy kończyć modlitwą Św. Bernarda.

Wszystkich chętnych zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.55 pod tym samym linkiem przesłanym przez wiadomość na Librusie.