Uroczystości pogrzebowe śp. Tomasza Kowalczyka

Uroczystości pogrzebowe śp. Tomasza Kowalczyka odbędą się w poniedziałek 15 marca 2021 r.

Okazją do pożegnania Dyrektora przez społeczność Archutowskiego będzie Msza święta sprawowana w Jego intencji w kościele pw. bł. E. Detkensa na Bielanach o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy na nią uczniów, absolwentów, rodziców, grono obecnych i byłych pracowników PLO im. bł. ks. R. Archutowskiego oraz wszystkich sympatyków i przyjaciół naszej szkoły.
Ze względu na panującą epidemię prosimy o stosowanie się do obowiązujących wytycznych dotyczących liczby osób w kościele, zachowywania odstępu i zakrywania maseczką nosa i ust. Część Gości może przeżywać uroczystość poza murami świątyni. Informujemy, że teren pod kościołem będzie nagłośniony.

Msza święta z Bielan będzie transmitowana na kanale Las Bielański na Facebooku oraz na YouTube.

Prosimy o nieprzynoszenie kwiatów. W trakcie Eucharystii będzie zbierana ofiara na Msze  święte w intencji zmarłego Dyrektora.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się w Mińsku Mazowieckim w parafii pw. św. Antoniego z Padwy o godz. 13.00. Po jej zakończeniu nastąpi wyprowadzenie Zmarłego na cmentarz przy ul. Kościelnej 52.

Transmisja online z Mińska Mazowieckiego będzie dostępna na kanale youtube: Miński Antoni.