Zakończenie roku szkolnego w klasach maturalnych

30 kwietnia 2021 r. odbyło się zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla klas trzecich liceum.  Tym razem -  w związku z różnymi ograniczeniami epidemicznymi - uroczystość przebiegła trochę inaczej. Tradycyjnie rozpoczęliśmy ją Mszą św. i to wokół Niej skupiły się wszystkie najważniejsze elementy tego wydarzenia.

Na zakończenie Eucharystii nastąpiła w kościele część oficjalna polegająca na pożegnaniach wypowiedzianych przez wychowawców klas III i podziękowaniach wypowiedzianych przez przedstawicieli klas oraz krótkich pomysłowych prezentacjach przygotowanych przez absolwentów. Dzięki życzliwości Księdza Proboszcza cały przebieg wydarzenia był transmitowany. Po uroczystości przedstawiciele maturzystów zawiesili w holu szkoły tradycyjne tablo, po czym poszczególne klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami na rozdaniu świadectw. Mniej oficjalnie spotkania z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami odbyły się w plenerze (czemu sprzyjała piękna, słoneczna pogoda).

Maturzystom życzymy dobrych dalszych wyborów i Błogosławieństwa Bożego w całym dorosłym życiu!