Grono pedagogiczne


ROK SZKOLNY 2017/2018


Dyrektor szkoły

Z-ca dyrektora szkoły

 

Tomasz Kowalczyk

Artur Fijałkowski

 

Pedagog

Psycholog

Religia

Sylwia Diłanian

Maria Wróbel-Cąkała

ks. Marcin Kłosowski

Język polski

Język angielski

Język francuski

Łukasz Chojnowski

Artur Fijałkowski

Bożena Depa

Anna Dudkowska

Renata Perłowska

Aleksandra Frej

Język hiszpański

Język niemiecki

Historia

Ewa Sobstel

Elżbieta Kożuchowska

Zbigniew Bruliński

Paweł Cichocki

Historia i społeczeństwo

Wiedza o społeczeństwie

Wiedza o kulturze

Zbigniew Bruliński

Anna Radomska-Marczewska

Zbigniew Bruliński

Anna Radomska-Marczewska

Matematyka

Fizyka

Chemia

Monika Bączek

Krzysztof Pietrasik

Emil Kowalczyk

Urszula Pietrasik

Krzysztof Pietrasik

Biologia

Geografia

Podstawy przedsiębiorczości

Aleksandra Łazuga

Agnieszka Dworak

Paweł Cichocki

Przyroda

Informatyka

Edukacja dla bezpieczeństwa

Agnieszka Dworak

Emil Kowalczyk

Aleksandra Łazuga

Wojciech Chojecki

Włodzimierz Stańczak

Wychowanie fizyczne

Zajęcia artystyczne

Podstawy filozofii

Kamil Majkowski

Marcin Witowski

Przemysław Gnatowski

Anna Radomska-Marczewska

ks. Piotr Ochotny

Biblioteka

WDŻ

Elżbieta Marczak

Grażyna Skrzypczyk-Szczepańska

Sylwia Diłanian

 




Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Dyrektor szkoły

Z-ca dyrektora szkoły

 

Tomasz Kowalczyk

Artur Fijałkowski

 

Pedagog

Psycholog

Religia

Sylwia Diłanian

Maria Wróbel-Cąkała

ks. Marcin Kłosowski

Język polski

Język angielski

Język francuski

Łukasz Chojnowski

Artur Fijałkowski

Anna Dudkowska

Renata Perłowska

Anna Ściborek

Aleksandra Frej

Język hiszpański

Język niemiecki

Historia

Dominika Jakowlewicz-Jura

Anna Dudkowska

Elżbieta Kożuchowska

Paweł Cichocki

Zbigniew Pawłowski

Historia i społeczeństwo

Wiedza o społeczeństwie

Wiedza o kulturze

Zbigniew Pawłowski

Anna Radomska-Marczewska

Zbigniew Bruliński

Anna Radomska-Marczewska

Matematyka

Fizyka

Chemia

Monika Bączek

Krzysztof Pietrasik

Emil Kowalczyk

Urszula Pietrasik

Krzysztof Pietrasik

Biologia

Geografia

Podstawy przedsiębiorczości

Aleksandra Łazuga

Agnieszka Dworak

Paweł Cichocki

Przyroda

Informatyka

Edukacja dla bezpieczeństwa

Agnieszka Dworak

Emil Kowalczyk

Aleksandra Łazuga

Krzysztof Pietrasik

Wojciech Chojecki

Włodzimierz Stańczak

Wychowanie fizyczne

Zajęcia artystyczne

Podstawy filozofii

Kamil Majkowski

Marcin Witowski

Przemysław Gnatowski

Anna Radomska-Marczewska

ks. Piotr Ochotny

Podstawy j. łacińskiego

Ekonomia w praktyce

WDŻ

ks. Piotr Ochotny

Paweł Cichocki

Sylwia Diłanian

Biblioteka

 

Elżbieta Marczak

Grażyna Skrzypczyk-Szczepańska