Zajęcia pozalekcyjne



Zajęcia

Prowadzący

Termin

Miejsce

Alfa i omega

p. Monika Bączek

Piątek, godz. 7.30

Pracownia komputerowa

(sala P6)

Homo sum?

p. Łukasz Chojnowski

Środa, godz. 15.45-16.25

Sala 1

Archutowski TV - szkolna telewizja internetowa

p. Paweł Cichocki

Wtorek, godz. 15.40 - 16.25 (co dwa tygodnie)

Sala 4

Motywy literackie w zadaniach egzaminacyjnych.

p. Artur Fijałkowski

Wtorek, godz. 14.00 - 14.45

Sala 5

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego - część humanistyczna.

p. Artur Fijałkowski

Poniedziałek, godz. 14.00 - 14.45

Sala 5

Spotkania ministranckie

Ks. Marcin Kłosowski

Do ustalenia

Kaplica, kościół.

Koło olimpijczyków (konkurs biblijny i Olimpiada Teologii Katolickiej)

Ks. Marcin Kłosowski

Do ustalenia

Sala 4

Koło fizyczne - metody matematyczne w fizyce.

p. Emil Kowalczyk

Piątek, godz. 14.50 - 15.35.

Sala 9

Koło fotograficzne

p. Tomasz Kowalczyk

Czwartek, godz. 14.50 – 15.35

Sala 5

Nie taka matura straszna… - przygotowanie do egzaminu maturalnego

p. Aleksandra Łazuga

Wtorek, godz. 14.00 – 14.45

Sala 13

Zajęcia sportowe - siłownia.

p. Kamil Majkowski

Wtorek i czwartek, godz. 15.40 - 17.10

Siłownia

Sporty walki

p. Kamil Majkowski

Środa i piątek, godz. 7.20 - 8.05

Siłownia

Koło prawnicze

p. Arkadiusz Mróz (UKSW)

Poniedziałek, godz. 15.10; wtorek, godz. 15.50

Sala 5

Akademia Młodych Filozofów

Ks. Piotr Ochotny

Czwartek, godz. 7.30 - 8.10

Sala 10

Koło języka łacińskiego

Ks. Piotr Ochotny

Czwartek, godz. 15.40 – 16.25

Sala 7

Krótkie zadania maturalne (za 2 pkt.)

p. Krzysztof Pietrasik

Czwartek, godz. 7.20

Sala 9

Kółko chemiczne doświadczalne

p. Krzysztof Pietrasik

Piątek, godz. 7.20

Sala 9

Koło historii sztuki

p. Anna Radomska-Marczewska

Czwartek, godz. 15.40 - 17.10

Sala 13

Szkolny Teatr Archutowskiego

p. Anna Radomska-Marczewska

Środa, godz. 15.40 - 17.10

Sala 13

Działania plastyczne!

p. Grażyna Skrzypczyk-Szczepańska

Środa, godz. 14.00 - 16.00

Sala P7

Sporty zespołowe - piłka nożna

p. Marcin Witowski

Poniedziałek, godz. 14.50 – 17.05 (co dwa tygodnie)

Sala gimnastyczna

Sporty zespołowe - piłka siatkowa

p. Marcin Witowski

Poniedziałek, godz. 14.50 – 17.05 (co dwa tygodnie)

Sala gimnastyczna