Godziny pracy sekretariatu w ferie PDF Drukujalt

 
Życzenia świąteczne PDF Drukujalt

 
Spotkania świąteczne PDF DrukujDo naszych serc
Do wszystkich serc uśpionych
Dziś zabrzmiał dzwon
Już człowiek obudzony
Bo nadszedł czas
I dziecię się zrodziło
A razem z nim
Maleńka przyszła miłość


Tymi słowami wplecionymi w przedświąteczną homilię rozpoczął się ostatni stacjonarny szkolny piątek w 2021 roku. I choć pandemia i decyzje o wprowadzeniu nauczania zdalnego zmieniły nasze plany, zmieniły formuły, to jednak w jakimś wymiarze udało nam się spotkać.

Więcej…
 
Stypendia Prezesa Rady Ministrów PDF DrukujW roku szkolnym 2021/2022 dwoje uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy Józefowi z klasy 3a (klasa humanistyczna) oraz Oldze z klasy 3d (klasa humanistyczna) wysokich wyników i życzmy dalszych sukcesów w nauce, poszerzania horyzontów i przekraczania granic.

Więcej…
 
Próbne egzaminy maturalne PDF DrukujW dniach 6-9 grudnia 2021 r. tegoroczni maturzyści napisali próbne egzaminy maturalne przygotowane przez Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON. Próbna Matura z Operonem to coroczny projekt, dzięki któremu uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę i przygotować się do realiów prawdziwego egzaminu maturalnego. Tradycyjnie cykl matur rozpoczął egzamin z języka polskiego. Trzecioklasiści rozwiązywali arkusz, który składał się z zadań sprawdzających rozumienie czytanego tekstu i wykonywanie działań na tekście oraz wypracowania.

Więcej…
 
Matura 2022 - deklaracje przystąpienia do egzaminu PDF DrukujZdający, który zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego, składa pisemną deklarację przystąpienia do egzaminu odpowiednio dyrektorowi macierzystej szkoły albo dyrektorowi okręgowej komisji egzaminacyjnej w określonych poniżej terminach.


Uczniowie klas trzecich składają deklarację do dyrektora szkoły; deklarację wstępną - do 30 września 2021 r., deklarację ostateczną - do 7 lutego 2022 r.

Absolwenci Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego składają deklarację do dyrektora szkoły; deklarację wstępną (nieobowiązkowo) - do 30 września 2021 r., deklarację ostateczną - do 7 lutego 2022 r.

Absolwenci Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego
im. bł. ks. Romana Archutowskiego składają deklarację do dyrektora OKE do 31 grudnia 2022 r.


Dodatkowe informacje można znaleźć w Informacji o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w "nowej" formule obowiązującej w roku szkolnym 2021/2022, w tym informacje o opłatach za egzamin maturalny. 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 125