Zmiana godzin pracy sekretariatu PDF DrukujInformujemy, że w dniach 14-18 czerwca 2021 r. sekretariat będzie czynny w godz. 8:00 - 15:00. 

 
Poznaj szkołę PDF DrukujDrodzy Kandydaci do naszego liceum,
dziś opowiemy Wam o naszej szkole i jej ofercie edukacyjnej. Poniżej znajduje się link do materiałów na platformie Genial.ly, zachęcamy więc już teraz każdego do odbycia wirtualnego spaceru.
Ponadto od godz. 16.00 na kanale
Archutowski TV
będziecie mogli obejrzeć film "Ósemka wspaniałych", który został zmontowany z krótkich filmików przesłanych przez absolwentów Archutowskiego.


 
Zapraszamy na Piknik z Tatą! PDF DrukujW najbliższą niedzielę (20 czerwca 2021 r.) między godz. 10.00 a 17.00 serdecznie zapraszamy na Piknik z Tatą (teren wokół Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP na Bielanach). Piknik z Tatą od lat jest atrakcją na warszawskich Bielanach. To znakomita okazja do spędzenia niedzielnego popołudnia z najbliższymi i wspólnego świętowania Dnia Taty. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie Katolickiego Centrum Kultury - Dobre Miejsce.

 
W poszukiwaniu Potoku Bielańskiego, czyli warsztaty hydrologiczne PDF DrukujKorzystając z pięknej pogody z grupami drugoklasistów znów wyruszyliśmy do Lasku Bielańskiego  - tym razem na warsztaty terenowe z hydrologii. Celem była analiza sieci hydrologicznej najbliższej okolicy szkoły.  Dotarliśmy również nad Wisłę - dokonaliśmy obserwacji Królowej Polskich Rzek - na jej bielańskim odcinku.

Więcej…
 
Nadszedł czas na wyjście w las, czyli warsztaty terenowe z geografii PDF DrukujUczniowie klas drugich realizujący geografię w zakresie rozszerzonym odbyli pierwsze po długiej przerwie lekcje w  terenie. Ich celem była analiza profilu glebowego. Przed nimi kolejne zajęcia z hydrologii oraz podsumowujące krajobraz najbliższej okolicy.

Więcej…
 
Słuchowisko "Kopciuszek" PDF DrukujW ramach obchodów Dnia Dziecka szkolne kółko teatralne stworzyło słuchowisko będące adaptacją znanej baśni o Kopciuszku w opracowaniu Jana Brzechwy. Uczniowie nagrywali swoje role w warunkach domowych, samodzielnie zajęli się montażem i doborem dźwięków, a także zilustrowaniem nagrania. Projekt powstawał w przeciągu kilku tygodni w trakcie nauczania zdalnego, a efekt końcowy prezentujemy pod poniższym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=-L_xytynhtc

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 118