Godziny pracy sekretariatu i biblioteki od 18 stycznia 2021 r. PDF Drukujalt

 
Różaniec za dyrektora PDF DrukujNasz wspaniały Dyrektor potrzebuje naszej modlitwy, dlatego chcielibyśmy, aby każda najbliższa godzina była jak najlepiej wykorzystana. Z tego względu prosimy Was o zgłaszanie się do czuwania w konkretnych godzinach. Wystarczy chociaż raz odmówić dziesiątkę różańca. W modlitwie nie zapominajmy o najbliższych i lekarzach, którzy opiekują się p. Kowalczykiem. Godzinę wpiszcie do formularza.

alt


 
Numery telefonów do specjalistów szkolnych PDF DrukujInformujemy, że od lutego uruchomiony został drugi numer do specjalistów szkolnych.
Zapraszamy do kontaktowania się odpowiednio z danym specjalistą:
- p. Sylwia Diłanian - pedagog szkolny - 506-579-177
- p. Sylwia Kulawczuk - psycholog szkolny - 517-951-926

 
Podpisanie umowy z Wydziałem Nauk Historycznych UKSW PDF Drukuj


Z radością informujemy, że z dziś podpisaliśmy kolejną umowę o współpracy z sąsiadującym z nami uniwersytetem - tym razem z Wydziałem Nauk Historycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Rektor UKSW ks. prof. Ryszard Czekalski, który podpisywał umowę z p. dyr. Tomaszem Kowalczykiem, okazał dużą radość i żywił nadzieję na podpisanie umów z kolejnymi wydziałami. Podczas tego aktu obecni byli także p. dr hab. Anna Fidelus  Prorektor  UKSW, dziekan Wydziału Historycznego ks. prof. dr hab. Waldemar Graczyk ze strony UKSW, a ze strony liceum zastępca dyrektora p. Artur Fijałkowski.

Więcej…
 
Aneksy do informatorów o egzaminie maturalnym w 2021 r. PDF DrukujNa stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zostały opublikowane aneksy do wszystkich informatorów o egzaminie maturalnym w 2021 roku, a także zaktualizowane informacje o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminów. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

 
Wigilia szkolna PDF DrukujTen rok zmienił wiele aspektów naszego życia. Inaczej też wyglądało nasze szkolne spotkanie wigilijne. Rozpoczęliśmy je tradycyjną Mszą św., ale nie byliśmy na niej fizycznie. Ksiądz Marcin odprawił ją w naszym kościele, a my, dzięki uprzejmości proboszcza Wojciecha Drozdowicza, mogliśmy w niej uczestniczyć, wykorzystując transmisję online. Podczas kazania padły bardzo ważne słowa dotyczące duchowości spotkania oraz tego, że podstawą naszej wiary jest właśnie spotkanie z drugim człowiekiem.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 115