Godziny pracy sekretariatu w wakacje

Wyniki rekrutacji

Wyniki rekrutacji do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego:
Kandydaci zakwalifikowani i kandydaci niezakwalifikowani do klasy humanistycznej
Kandydaci zakwalifikowani i kandydaci niezakwalifikowani do klasy matematycznej
Kandydaci zakwalifikowani i kandydaci niezakwalifikowani do klasy przyrodniczej

Informacja dla kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia:
Warunkiem przyjęcia kandydata do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego w Warszawie jest złożenie nw. dokumentów w terminie 23-30 lipca 2021 r. (do godz. 15.00):

• kwestionariusz (PLIK DO POBRANIA)
  • zobowiązania i zgody (PLIK DO POBRANIA)
  • świadectwo ukończenia szkoły podstawowej (oryginał)
  • zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty (oryginał)
  • wyciąg z aktu urodzenia (ksero)
  • dwie fotografie (podpisane)
  • karta zdrowia

Osoby zainteresowane przyjęciem do internatu powinny złożyć podanie do 30 lipca 2021 r. (PLIK DO POBRANIA)

Wykaz podręczników - rok szkolny 2021/2022

altWykaz podręczników obowiązujących w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym im. bł. ks. Romana Archutowskiego w Warszawie w roku szkolnym 2021/2022:

Liceum czteroletnie - klasy pierwsze

Liceum czteroletnie - klasy drugie

Liceum czteroletnie - klasy trzecie

Liceum trzyletnie - klasy trzecie (po gimnazjum)

Poznaj szkołę

Drodzy Kandydaci do naszego liceum,
dziś opowiemy Wam o naszej szkole i jej ofercie edukacyjnej. Poniżej znajduje się link do materiałów na platformie Genial.ly, zachęcamy więc już teraz każdego do odbycia wirtualnego spaceru.
Ponadto od godz. 16.00 na kanale
Archutowski TV
będziecie mogli obejrzeć film "Ósemka wspaniałych", który został zmontowany z krótkich filmików przesłanych przez absolwentów Archutowskiego.

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęliśmy wspólną Mszą Świętą. Podczas części oficjalnej nagrodziliśmy uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce oraz działalność na rzecz szkoły. Pożegnaliśmy również odchodzących nauczycieli. Na koniec wręczyliśmy wszystkim świadectwa, po czym udaliśmy się na zasłużony wakacyjny odpoczynek.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>